Hakkımızda

Bizler YTC Agency olarak; gelişiminize katkıda bulunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz.

Bilindiği üzere uzman bir dokunuş çok şey değiştirir.

Bizler tam da bu noktada tam yanınızda, sizinleyiz! Dünya genelinde gelişmiş ve gelişmekte olan tüm kıymetli firma ve markalara strateji ve analitik yaklaşımımız ve doğru pazarlama tekniklerimizle, sosyal medya ve dijital dünyada ev sahibi olmak istediğiniz her alanda size rehberlik etmekten keyif alıyoruz 

Hiç yorulmayın!

Müşteri portföyünüzü genişletmek ve geliştirmek, marka, ürün bilinirliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak, pazar araştırmalarınızı, analiz raporlarımızla desteklemek, geniş kitlelere ulaşmanızı ve daha çok müşteri kanalı keşfetmenizi sağlamak bizim görevimiz.

İşinizi dijitale taşıyacak sistemler inşa ediyoruz

Neden bizimle çalışmalısınız?

Ulaşılabilir ve Şeffaf Hizmet!

Analitik Yaklaşım ve Doğru Strateji

Böylece değişmekte olan trendlere uyum sağlamanızı ve marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlayarak tanıtımınız hızlı ve etkili bir şekilde yayılırken , aynı değerde de zaman ve para kazancı elde etmenize katkıda bulunuyoruz.

Yalın ve Çevik Düşünme

Reklam içerkilerinizde size özgü, dikkat çekici ve yenilikçi unsurlar kullanarak hedef müşteri kitlesi ile çok hızlı şekilde karşılaşmanızı sağlıyoruz.

Düzenli Gözetim ve Doğru Raporlama

Yapılan her çalışma ile eş zamanlı olarak, reklam sonuçlarını, müşteri memnuniyetlerini, reklam tıklanma oranlarına kolayca ulaşabiliyoruz. Böylece doğru raporlama sayesinde bir sonraki reklamların bir üst seviyeye çıkararak daha başarılı olması için bu verilerden fikir alıyoruz.

Pozitif Geri Bildirim Kazancı

Marka bilinirliğiniz arttıkça, doğru strateji sayesinde geri bildirimleriniz %80 oranında pozitif alanda artıyor. Böylece geleneksel yöntemlere kıyasla daha az bütçe ile başarı açısından da açık ara önde olmanıza katkı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınızı analiz edip sizin için en uygun hizmeti sunuyoruz!

Hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçin!

mÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Portfolyo

Yaptığımız işler

Biking lorem ipsum

Pellen papibus, purus et sem mattis egestas.

Sınırlı kontenjan!

CTA METİN

SPECIALISTS

Meet our smart & creative guys

You don’t build a business, you build people, then people build the business.

Sed elementum, nulla eu varius fermentum, at volutpat neque mauris et leo volutpat neque mauris nibh tortor condimentum lacus, at volutpat neque mauris et leo.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

İşinizi kolaylaştırıyoruz!

1.

Bütüncül bakış açısı ile

Mevcut işleyişinizi güçlendirirken, diğer yandan da yenilikçi adımlar atmanıza ve marka bilinirliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

2.

Hedef Kitle Analizi & Sektör Analizi

Markanızın ulaşılabilirliği ve ticari pazar araştırmalarınızı doğru zaman yönetimi içerisinde firmanız için uyguladığımız; strateji, tanıtım ve kampanyalarımız sayesinde raporlama verileri elde ediyor ve böylece size mental olarak da ekstra çözümler sunuyoruz.

3.

Özgün tasarlama ile

Tüm dijital medya serüveniniz süresince, analitik yaklaşımımız ile firmanızın gelişimine katkı sağlıyoruz.

4.

Raporlama ve Yenilikçi Yol Haritası

Tüm olguları birleştirip, yenilikçi ve analitik yaklaşım ile, dijital dönüşümünüz sayesinde ürün ve hizmet portföylerinizi genişletmenize, yeni alımlarda yeni vaatler ortaya koyabilmenize ve daima bir üst seviyeye yükseltmenize katkı sağlıyoruz.

WhatsApp Image 2021-09-03 at 13.02.04

Mehmet YIRTICI

YTC Agency CEO

Mehmet yırtıcı Kurumsal iş dünyasından gelen, dünyanın birçok yerinde iş tecrübesi olan, bu tecrübelerini yeni ve gelişmekte olan markalara destek vermek için 2018 yılında YTC Ajansı kurarak bünyesinde birçok markaya danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Profesyonel reklam stratejilerini ve tecrübe birikimini birleştirip markanızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres : İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez. 1 Asena Sokak. Karat34 sitesi D Blok Kat: 5 No: 46

Lütfen ofise gelmeden randevu alınız

+90 539 867 07 38

Çalışma saatleri 9.00 - 17.00

info@ytcagency.com

Teklif, destek ve bilgi almak için